قتل درپی اعتراض به توقف ناگهانی در خیابان

قتل درپی اعتراض به توقف ناگهانی در خیابان

به گزارش ویکی بلاگ، رییس پلیس آگاهی از دستگیری فردی که مردی را در مقابل چشمان دخترش به قتل رسانده بود، پیش از فرار از کشور خبر داد.

ویکی بلاگ در خبری نوشت: سردار علی ولیپور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: در تاریخ دوازدهم بهمن ماه سال 1402، کارکنان انتظامات بیمارستان فیاض بخش از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، از مرگ مشکوک مرد جوانی روی تحت بخش اورژانس خبر دادند. به دنبال اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد مردی حدوداً 44ساله را مشاهده کردند که براثر جسم نوک تیز به قتل رسیده بود.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه نشان داد که مقتول در جریان درگیری با دو نفر در یکی از خیابان های محله تهرانسر به شدت مجروح شده و پس از انتقال به مرکز درمانی جان خود را از دست داده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انجام تحقیقات از سوی ماموران گفت: همسر سابق مقتول که شاهد جنایت بود در جریان تحقیقات گفت، با مقتول و دختر 14ساله مان داخل خودروی پژو206 در خیابان تهرانسر بودیم که ناگهان همسر سابقم با دو نفر از سرنشینان یک ماشین پژوپارس به خاطر توقف نامتعارف درگیر شد و در جریان این نزاع به قتل رسید. دو مرد جوان پس از ارتکاب جنایت، سریعاً متواری شدند.

وی ادامه داد: طولی نکشید که کارآگاهان پای در خیابان موردنظر گذاشتند و با بازبینی دوربین های مداربسته، هویت صاحب پلاک خودروی پژوپارس را شناسایی کردند. او در جریان تحقیقات مدعی شد که زمان حادثه خودروی موردنظر دست پسرش بوده است و از وقوع قتل بی خبر است.

ولیپور گودرزی ادامه داد: بدین ترتیب پسر جوان نیز هدف بازجویی قرار گرفت و ضمن اعتراف به شرکت در درگیری مرگبار گفت که در روز حادثه با یکی از دوستانش به هویت معلوم با ماشین پژوپارس پدرش در محله تهرانسر می گشت اما ناگهان وسط خیابان توقف کردند. در این حین مقتول به همراه خانواده خود که سوار بر خودروی پژو206 بود به قصد اعتراض، فحاشی کرد و مشاجره ای بین آنان شکل گرفت. در این میان دوست این فرد از ماشین پیاده و با مرد جوان در خیابان درگیر شد و او را به قتل رساند. پس از ارتکاب جنایت قبل از اینکه پلیس از راه برسد، این افراد فرار کردند و از آن به بعد دیگر خبری از دوستش ندارد.

وی افزود: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اظهارات مهم، اقدامات اطلاعاتی گسترده و شبانه روزی را کلید زدند که در این شاخه از تحقیقات مشخص شد مرد جنایتکار پس از ارتکاب جرم به یکی از روستاهای اسفراین واقع در استان خراسان شمالی رفته است و قصد دارد به صورت قاچاق، کشور را برای همیشه ترک کند. اقدامات پلیسی ادامه داشت تا اینکه چند روز پیش کارآگاهان جنایی راهی اسفراین شدند و پس از تعقیب و مراقبت های نامحسوس، متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و مرد جوان در همان بازجویی های اولیه به ارتکاب جنایت در محله تهرانسر اعتراف کرد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به زندان اعزام شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل درپی اعتراض به توقف ناگهانی در خیابان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل درپی اعتراض به توقف ناگهانی در خیابان"، کلیک کنید.