قیام 15 خرداد موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

قیام 15 خرداد موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، مجتبی عبداللهی استاندار البرز به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد پیامی صادر کرد.

در متن این پیام امده است:

«رحلت بزرگترین، تاثیرگذارترین و تاریخ سازترین فرد در تاریخ ایران اسلامی که در طول زندگی اش حماسه عزت، شرف و استقلال را ماندگار کرد هرگز از اذهان عمومی و حتی نسل های آینده پاک نخواهد شد با عروج ملکوتیش دردی جانکاه بر دل و جان تمام مردم این خطه ارزشمند نشانده شد که در وصف این ارتحال زبان ها قاصر است، زیرا امام خمینی (ره) به عنوان بزرگ پرچمدار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی نهضتی جاودان را در سطح جهان برقرار کرد.

قیام 15 خرداد که موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد در سایه تلاش های مجدانه امام خمینی (ره) رخ داد به طوری که این قیام و نهضت نقطه ای عطف در کارنامه انقلاب اسلامی ایران به شمار می رود.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فرارسیدن 14 خردادماه سالروز رحلت بنیان گذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد به مردم عزیز استان البرز، امیدوارم بتوانیم با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهیدان، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای اعتلا و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیام 15 خرداد موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیام 15 خرداد موجبات تزلزل پایه های رژیم سلطنتی را فراهم کرد – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.