متقاضیان کارگردانی اول بخوانند – ویکی بلاگ

متقاضیان کارگردانی اول بخوانند - ویکی بلاگ

دور جدید ثبت نام و درخواست متقاضیان کارگردانی فیلم اول سینمایی از دوشنبه 7 خردادماه در سامانه کارگردانان فیلم اولی در سایت بنیاد سینمایی فارابی آغاز می شود.

به گزارش ویکی بلاگ به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، به منظور بررسی درخواست های جدید متقاضیان کارگردانی فیلم اول سینمایی، سامانه ثبت درخواست و بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردانان متقاضی ساخت نخستین فیلم بلند سینمایی از ساعت 10 صبح دوشنبه 7 خرداد تا ساعت 24 پنجشنبه 31 خردادماه سالجاری فعال خواهد بود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت بنیاد سینمایی فارابی و یا درگاه ثبت درخواست بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردانان فیلم اول به نشانی http://fcfaval.ir فرم ها و مستندات مورد نیاز (از جمله نمونه فیلم داستانی) خود را در سامانه مذکور ثبت و بارگذاری کنند.

زمان بندی اعلام شده برای ثبت درخواست ها قطعی است. متقاضیان توجه نمایند ثبت نام و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

برپایه این گزارش شیوه نامه و مقررات شورای بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردانان فیلم اول سینمایی در سال 1403 به انضمام مدارک مورد نیاز در سامانه مذکور در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

شورای بررسی صلاحیت حرفه ای کارگردان های فیلم اول سینمایی از سال 1401 با ابلاغ سازمان امور سینمایی و سمعی بصری زیر بنیاد سینمایی فارابی آغاز بکار کرده است و امسال برای سومین دوره متوالی، درخواست های متقاضیان را بررسی و گواهینامه کارگردانی فیلم اول صادر می کند. تعداد زیادی از کارگردان های فیلم اولی در چهل و یکمین و چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، از کارگردان های تایید شده در این شورای تخصصی هستند.

پایان خبر ویکی بلاگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متقاضیان کارگردانی اول بخوانند – ویکی بلاگ" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متقاضیان کارگردانی اول بخوانند – ویکی بلاگ"، کلیک کنید.