مذاکره باشگاه استقلال با قایدی از طریق یک مدیر غیر رسمی!

مذاکره باشگاه استقلال با قایدی از طریق یک مدیر غیر رسمی!

آفتاب‌‌نیوز :

در شرایطی که هواداران استقلال علاقه زیادی داشتند مهدی قایدی به استقلال برگردد در نهایت این انتقال نهایی نشد و او با الاتحاد کلبا قرارداد امضا کرد.

بعد ار اینکه خبر پیوستن قایدی به کلبا شب گذشته رسانه‌ای شد، عده‌ای ادعا کردند که استقلال هیچ تلاشی برای جذب قایدی نکرده است. طبق اخباری که به خبرورزشی رسیده، این مساله کاملا درست است.

استقلال برای مهدی قایدی تنها یک بار با شباب الاهلی مذاکره کرده است که آن هم از طریق یکی از معاونان سابق باشگاه در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند بوده است که هم اکنون به شغل دلالی بازیکن از طریق یک ایجنت نزدیک به باشگاه استقلال مشغول شده است. گفتنی است این فرد بعد از سعادتمند هم به عنوان کارمند در استقلال کار کرده است.

طبیعتا، چون این فرد نیروی رسمی باشگاه استقلال نیست، باشگاه شباب الاهلی هم پاسخی به درخواست او نداد تا مهاجم خوش تکنیک آبی‌ها یک سال دیگر در الاتحاد کلبا ماندگار شود. سوال اصلی این است که چطور مدیران استقلال به این نتیجه رسیده اند که از طریق مدیر سابق می‌توانند با یک باشگاه مذاکره کنند. از ابتدا هم مشخص بود چنین مذاکره‌ای شکست خواهد خورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکره باشگاه استقلال با قایدی از طریق یک مدیر غیر رسمی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکره باشگاه استقلال با قایدی از طریق یک مدیر غیر رسمی!"، کلیک کنید.