معاون نخست وزیر اسپانیا: از نهر تا بحر، فلسطین آزاد خواهد شد

معاون نخست وزیر اسپانیا: از نهر تا بحر، فلسطین آزاد خواهد شد

معاون نخست وزیر اسپانیا پس از آنکه مادرید، کشور فلسطین را به رسمیت شناخت، در بیانیه ای ویدیویی از فلسطین حمایت کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ، «یولاندا دیاز» معاون دوم نخست وزیر اسپانیا پس از آنکه مادرید کشور مستقل فلسطین را به رسمیت شناخت، در ویدیویی حمایت تمام قد خود را از فلسطین اعلام کرد.

دیاز در این ویدیو با تکرار شعار نمادین فلسطینیان گفت: از نهر تا بحر، فلسطین آزاد خواهد شد.

«پدرو سانچر» نخست وزیر اسپانیا نیز پس از به رسمیت شناختن فلسطین تاکید کرد: کشورهای دیگر اروپایی نیز از اسپانیا تبعیت خواهند کرد. هرچه تعداد ما بیشتر شود، آتش بس زودتر محقق خواهد شد. ما تسلیم نخواهیم شد.

رژیم صهیونیستی چهارشنبه هفته گذشته در واکنش به تصمیم اسپانیا، نروژ و ایرلند مبنی بر به رسمیت شناختن کشور فلسطین، به سفرای تل آویو در این سه کشور دستور داد به اراضی اشغالی بازگردند.

در واکنش به اظهارات اخیر معاون نخست وزیر اسپانیا، «یسراییل کاتس» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی، کنسولگری اسپانیا در قدس اشغالی را از ارایه خدمات به فلسطینیان منع کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون نخست وزیر اسپانیا: از نهر تا بحر، فلسطین آزاد خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون نخست وزیر اسپانیا: از نهر تا بحر، فلسطین آزاد خواهد شد"، کلیک کنید.