ممنوعیت های توقف و تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب – ویکی بلاگ

ممنوعیت های توقف و تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب - ویکی بلاگ

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ممنوعیت های توقف و تمهیدات ترافیکی برای برگزاری  نمایشگاه کتاب تهران را تشریح کرد.

به گزارش ویکی بلاگ، سرهنگ فیروز کشیر با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب 1403 در محل مصلای امام خمینی ( ره ) گفت:  پیش از برگزاری نمایشگاه کتاب، جلسات متعددی برای برنامه ریزی هر چه منظم تر و بدون ترافیک این نمایشگاه برقرار شد.

وی افزود : خوشبختانه نمایشگاه در کمال آرامش در حال برگزاری است ولی از همه مراجعه کنندگان تقاضا می کنیم حتی المقدور از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی برای حضور در نمایشگاه، حتما از پارکینگ های مشخص شده استفاده و از پارک کردن در معابر اطراف نمایشگاه خودداری کنید.

کشیر با اشاره به پارکینگ ها اظهار کرد:  پارکینگ چهل سرا جهت استفاده وسایل نقلیه شخصی سواری که ورودی آن از خیابان مفتح و خیابان نقدی همچنین از خیابان مطهری و خیابان جهانتاب و خروجی آن از درب کوچه محمدیان و خیابان شهیدعلی اکبری به شمال قابل استفاده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه گفت: پارکینگ های داخلی مصلی امام خمینی(ره) به منظور پارک تاکسی، اتوبوس، خودروهای ناشران، کارکنان و … و درب شماره 15 واقع در خیابان قنبرزاده محل های  پیش بینی شده اند همچنین به منظور توقف تاکسی، درب شماره 27 ورودی از درب اصلی در خیابان بهشتی است.

وی افزود:جهت پارک موتورسیکلت درب شماره 4 در خیابان بهشتی و درب های 18-19-20 در بزرگراه شهید سلیمانی به منظور ورود خودروهای ناشران، حاملین کتاب و کارکنان نمایشگاه فراهم شده است. 

کشیر اضافه کرد : درب های شماره 6- 7 واقع در خیابان قنبرزاده به منظور پارک اتوبوس های شرکت واحد با مسیرهای تعیین شده و درب شماره 12 واقع در خیابان قنبرزاده به منظور تردد مراجعه کنندگان (عابرین پیاده) در نظر گرفته شده است.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به ممنوعیت توقف در روزهای برگزاری نمایشگاه نیز اشاره کرد و ادامه داد:  در بزرگراه شهید سلیمانی حد فاصل بزرگراه مدرس تا خیابان قنبرزاده، خیابان قنبرزاده حد فاصل خیابان بهشتی تا بزرگراه شهید سلیمانی در هر دو مسیر توقف ممنوع است.

وی در پایان گفت: در خیابان بهشتی حد فاصل خیابان قنبرزاده تا خیابان پاکستان، خیابان مفتح حد فاصل خیابان مطهری تا خیابان بهشتی و  خیابان پاکستان حد فاصل خیابان بهشتی تا بزرگراه مدرس نیز ممنوعیت توقف اعمال می شود .

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ممنوعیت های توقف و تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب – ویکی بلاگ" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ممنوعیت های توقف و تمهیدات ترافیکی نمایشگاه کتاب – ویکی بلاگ"، کلیک کنید.