نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده

نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده

ویکی بلاگ/لرستان فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور از نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده خبر داد.

علی ملکی آهنگران در گفت وگو با ویکی بلاگ اظهار کرد: منکر وجود قاچاق چوب در زاگرس نیستیم. این مساله به معیشت کسانی که داخل جنگل ها هستند برمی گردد و آنان به خاطر تامین حداقل های معیشتی به جنگل ها تعرض می کنند.

وی افزود: با این افراد باید برخورد کرد و از طریق فرهنگ سازی مسیله حفاظت از جنگل ها را در جامعه نهادینه کنیم.

فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی آبخیزداری کشور از نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده خبر داد و گفت: همچنین قروق جنگل ها در دستور کار است و در حد توان و امکانات و نیرو در بحث غروق این مناطق تلاش خواهیم کرد.

ملکی آهنگران در خصوص جابجایی خاک در جنگل های شمال بیان کرد: این مهم تخلف است و پرونده برای این افراد تشکیل شده تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه به روزهای گرم نزدیک می شویم و حفاظت از جنگل ها ضروری است، اظهار کرد: گردشگران باید در فصل گرم مراقبت بیشتری داشته باشند و از بروز آتش سوزی های عمده که به علت سهل انگاری برخی از افراد که با روشن کردن آتش در عرصه ها تفاق می افتد اجتناب کنند.

پایان خبر ویکی بلاگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نهایی شدن سند جامع حفاظت فیزیکی منابع طبیعی ظرف یک ماه آینده"، کلیک کنید.