هشدار به دارندگان خودروهای هیوندای؛ زنگ زدگی در کمین این خودروها!

امیرمسعود عابدین_ مشکلات مربوط به رنگ بدنه جنسیس معمولاً دو یا سه سال پس از تاریخ تولید مدل ایجاد می شود. اکسیداسیون زودرس باعث محو شدن، تغییر و پوسته شدن رنگ می شود. ظاهراً در مدل های هیوندای جنسیس کرم و سفیدرنگ، بدنه خودرو رنگ زرد یا نارنجی به خود می گیرد.

تخمین تعمیرات این خودروها بسته به شدت آسیب وارده، عدد 200 تا 1800 دلاری را نشان می دهد. برخی از مالکان این خودروها برای اجتناب از هزینه ها ترجیح می دهند با آن زندگی کنند. ادعاهایی نیز مبنی بر نادیده گیری مالکان توسط هیوندای وجود دارد؛ ظاهراً این شرکت آن ها را مجبور کرده که خسارت های وارده را خودشان برطرف کنند.

هشدار به دارندگان خودروهای هیوندای؛ زنگ زدگی در کمین این خودروها!

یکی از خودروهای آسیب دیده در این دادخواست، سدان هیوندای جنسیس 3.8 نسل اول (2013(است. این مدل از سال 2008 تا 2016 در ایالات متحده فروخته شد که نسل دوم آن به جنسیس G80 تغییر نام داد. هیوندای همچنین جنسیس کوپه را برای مدل های 2010-2016 به بازار عرضه کرد که هنوز مشخص نیست این مدل هم دارای نقص های مشابهی در رنگ خود است یا خیر.

هشدار به دارندگان خودروهای هیوندای؛ زنگ زدگی در کمین این خودروها!

مالکان این خودروها اکنون به دنبال خسارات مالی، هزینه ها و مخارج به اضافه هزینه های وکالت و هزینه های دادگاه هستند. جالب اینجاست که این برای اولین بار نیست که در مورد کنده شدن رنگ خودروهای هیوندای می شنویم. مالکان این خودروها در هند، استرالیا، ایالات متحده و سایر کشورها گروه هایی را در فیس بوک ایجاد کرده اند تا از مشکلات رنگی که به نظر می رسد چند سال پس از خرید، خودروهای سفید را تحت تاثیر قرار می دهد، شکایت کنند. برخی از کاربران عکس هایی از رنگ معیوب بر روی خودروهای خود با برند هیوندای منتشر می کنند، ازجمله نمونه هایی از i20، i30، توسان، سانتافه، النترا، سوناتا و جنسیس. مشخص نیست که آیا این مشکل ناشی از قرار گرفتن خودرو در آب وهوای گرم است یا یک نقص کارخانه ای است.

منبع: carscoops

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار به دارندگان خودروهای هیوندای؛ زنگ زدگی در کمین این خودروها!" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار به دارندگان خودروهای هیوندای؛ زنگ زدگی در کمین این خودروها!"، کلیک کنید.