هوآوی از نرم افزار جدید خودروی هوشمند رونمایی کرد

هوآوی از نرم افزار جدید خودروی هوشمند رونمایی کرد

هوآوی برند نرم افزاری جدیدی را برای رانندگی هوشمند راه اندازی کرده است و قصد دارد آن را در سطح انبوه تجاری سازی کند.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ به نقل از رویترز، شرکت فناوری هوآوی در چین از یک برند نرم افزاری جدید برای رانندگی هوشمند رونمایی کرد تا جدیدترین دستاورد خود را برای تبدیل شدن به بازیگر اصلی در صنعت خودروهای الکتریکی به رخ بکشد.

جین یوژی (Jin Yuzhi)، مدیرعامل واحد خودروی هوشمند در هوآوی گفت نام تجاری این خودرو «کیان کان» (Qiankun) است و در عین خودران بودن، صندلی راننده دارد و مجهز به سیستم صوتی تحت فرمان راننده است.

جین گفت: «امسال رانندگی هوشمند برای نخستین بار در حد انبوه و گسترده تجاری سازی خواهد شد و تعداد خودرو های مجهز به سیستم خودران هوآوی در جاده ها تا پایان سال به بیش از 500 هزار دستگاه خواهد رسید.»

هوآوی در نوامبر گذشته اعلام کرده بود این واحد به یک شرکت جدید تبدیل می شود که فناوری ها و منابع اصلی واحد را دریافت می کند و از شرکای خود مانند خودروسازی چانگان (Changan) نیز دعوت به سرمایه گذای کرده است.

جین گفت، همچنین تاکنون از هفت مدل خودروی برقی با مشارکت خودروسازان چینی رونمایی کرده است که فروش خوبی داشتند.

این ایجاد تنوع در مدل خودرو های برقی در بحبوحه تشدید جنگ قیمت در بازار خودرو های جهان آغاز است چرا که این بازار با کاهش سرعت فروش و عمیق تر شدن نگرانی های مربوط به ظرفیت مازاد دست وپنجه نرم می کند و بیش از 40 برند برای جلب توجه مصرف کننده با یکدیگر در حال رقابت هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوآوی از نرم افزار جدید خودروی هوشمند رونمایی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوآوی از نرم افزار جدید خودروی هوشمند رونمایی کرد"، کلیک کنید.