واکنش بارزانی به حادثه بالگرد ریاست جمهوری ایران

واکنش بارزانی به حادثه بالگرد ریاست جمهوری ایران

به گزارش ویکی بلاگ به نقل از ویکی بلاگ، «نیچروان بارزانی» که حدود 2 هفته پیش به تهران سفر و با «سید ابراهیم رییسی» رییس جمهوری اسلامی ایران و «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه دیدار کرده بود، در شبکه اجتماعی ایکس در مورد حادثه رخ داده برای بالگرد حامل رییس جمهور نوشت: «من با نگرانی عمیق اخبار حادثه برای بالگرد ریاست جمهوری ایران را دنبال می کنم. از خدا می خواهم که آن ها و یارانشان را سالم نگه دارد و برایشان دعا می کنیم».

وی افزود: «فکر ما در این برهه سخت با رهبری و مردم دوست و همسایه ایران است.»

بر اساس این گزارش، بالگرد حامل «سید ابراهیم رییسی» رییس جمهوری اسلامی ایران که برای افتتاح «سد مرزی «قیز قلعه سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، عصر امروز در مسیر بازگشت در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد.

رییس جمهور، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان این بالگرد بوده اند.

«محسن منصوری» معاون اجرایی رییس جمهور درباره این حادثه اعلام کرد: از نقاط امیدوارکننده وقوع سانحه برای بالگرد رییس جمهوری این است با یکی از سرنشینان هلیکوپتر و یکی از کادر پرواز ارتباط برقرار شده است که نشان می دهد میزان سختی حادثه بالا نبوده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش بارزانی به حادثه بالگرد ریاست جمهوری ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش بارزانی به حادثه بالگرد ریاست جمهوری ایران"، کلیک کنید.