پاداش هنگفت در انتظار سرخابی ها!

پاداش هنگفت در انتظار سرخابی ها!

آفتاب نیوز :

کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایط مالی لیگ نخبگان در فصل 2024_2025 را اعلام کرد و مشخص شد تیم ها در صورت رسیدن به مراحل پایانی چقدر دریافتی خواهند داشت. اگر قیمت امروز دلار را مد نظر قرار بدهیم استقلال، پرسپولیس یا هر تیم دیگر ایرانی که در فصل آتی لیگ نخبگان بتواند کاپ قهرمانی را بالای سر خود ببرد 720 میلیارد تومان (معادل 12 میلیون دلار) پاداش دریافت خواهد کرد که رقمی فوق العاده ارزشمند خواهد بود و در مورد استقلال و پرسپولیس می توان با قاطعیت گفت با وجود هزینه های سرسام آور، اگر هر کدام از آن ها قهرمان شوند با این پول می توانند حداقل هزینه یک فصل خود را به طور کامل تامین کنند.

تیم نایب قهرمان لیگ نخبگان نیز 360 میلیارد تومان عایدی خواهد داشت و دو تیمی که تا مرحله نیمه نهایی صعود کنند هم هر کدام 180 میلیارد تومان به پول ایران پاداش می گیرند. البته این رقم جدا از مبالغی است که تحت عنوان کمک هزینه و پاداش پیروزی در مراحل گروهی و حذفی پرداخت می شود. امیدواریم تیم های ایرانی بیشترین سهم را از مبالغ تعیین شده توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا ببرند. لیگ نخبگان آسیا از شهریور ماه آغاز می شود و به نظر می رسد استقلال و پرسپولیس هیچ مشکلی برای شرکت در آن نداشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاداش هنگفت در انتظار سرخابی ها!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاداش هنگفت در انتظار سرخابی ها!"، کلیک کنید.