پاسخ رد به درخواست بازی در پارک به جنایت منجر شد

پاسخ رد به درخواست بازی در پارک به جنایت منجر شد

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی که در یکی از پارک های جنوب تهران دست به جنایت زده بود، خبر داد.

به گزارش ویکی بلاگ، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: روز پنجشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ماه امسال، ماموران انتظامات بیمارستان بهارلو در تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مرگ مشکوک مرد جوان اهل کشور افغانستان روی تخت بخش اورژانس را به پلیس اطلاع دادند که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی  راهی سردخانه بیمارستان شده و با جسد مردی حدوداً 27ساله مواجه شدند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود. بررسی های اولیه حاکی از آن بود که مقتول در جریان درگیری در یکی از پارک های جنوب تهران قربانی جنایت شده است.

وی با بیان اینکه تیم جنایی برای بررسی صحنه جرم به پارک موردنظر رفتند، گفت: کارآگاهان در جریان تحقیقات میدانی، قاتل 28 ساله اهل کشور افغانستان را حدود یک ساعت پس از ارتکاب جنایت در محله رازی شناسایی و دستگیر کردند. این فرد خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفت و به ماموران گفت که در پارک حضور داشته و چند پسر جوان در حال توپ بازی بودند. او هم می خواسته در بازی شرکت کند اما پسر جوانیبا پرخاشگری و چشم در چشم شدن او را بازی نداده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: به دلیل همین موضوع، درگیری میان این فرد و چند جوان شکل گرفت و در نهایت و در جریان این نزاع، متهم بینی فردی که به او پرخاش کرده بود را با ضربه چوب شکسته است. پس از آن این فرد به خانه شان رفت اما دقایقی بعد پنج نفر دیگر از آشناهای او به قصد انتقام گیری با چوب و چاقو، وارد پارک شدند که در این میان مرد جوانی با یک چاقو به سمتش حمله ور شده است که متهم در همان لحظه چاقو را از دست مقتول گرفته و یک ضربه به بدنش وارد کرده و متواری شده است.

ولی پور گودرزی گفت: پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم و اعتراف متهم به قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی بررسی های خود را در رابطه با این جنایت هولناک ادامه دهند. همچنین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ رد به درخواست بازی در پارک به جنایت منجر شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ رد به درخواست بازی در پارک به جنایت منجر شد"، کلیک کنید.