پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن های کشور های اکو برگزار می شود

پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن های کشور های اکو برگزار می شود

مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت که در راستای توسعه دیپلماسی حمل ونقل، پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن های کشور های عضو اکو هم زمان با نمایشگاه حمل ونقل ریلی برگزار می شود.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ از وزارت راه و شهرسازی، سید میعاد صالحی در پُستی در شبکه اجتماعی شخصی خود نوشت: «در راستای توسعه دیپلماسی حمل ونقل، پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن کشور های عضو اکو و نهمین نشست کمیته ریلی شورای هماهنگی حمل ونقل ترانزیت اکو، هم زمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته برگزار می شود.»

شایان ذکر است یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته، از 29 اردیبهشت ماه تا یکم خرداد سال جاری با حضور شرکت های داخلی و خارجی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

ارایه توانمندی های شرکت های ایرانی، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان، از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

یادآور می شود دهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی سال گذشته مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاحیه برگزار شد و بیش از 100 شرکت تولیدکننده، دانش بنیان و فعال حمل ونقل ریلی در نمایشگاه سال گذشته شرکت کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن های کشور های اکو برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پانزدهمین اجلاس روسای راه آهن های کشور های اکو برگزار می شود"، کلیک کنید.