پرواز تهران-لندن زیر 2 ساعت شد!

پرواز تهران-لندن زیر 2 ساعت شد!

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، به هر حال، این ماشین های پرنده که می توانند سریع تر از سرعت صوت حرکت کنند علی رغم اینکه غیرقابل باور هستند اما تجاری سازی شده اند. یکی از آن ها، هواپیماهای مافوق صوت فلش فالکون است که توسط مبتکر اسپانیایی اسکار وینالز طراحی شده است.

برای درک سرعت این هواپیمای مافوق صوت، تصور کنید که تنها در 2.5 ساعت پرواز از پاریس به نیویورک برسید و یا تنها در کمتر از دو ساعت از تهران به لندن برسید؛ این هواپیمای مافوق صوت قادر است در هر دقیقه بیش از 38 کیلومتر را طی کند. این همان چیزی است که Flash Falcon با سرعت 3 ماخ وعده داده است.

چند سال پیش، ممنوعیتی برای هواپیماهای مافوق صوت به دلیل آلودگی صوتی آزاردهنده آن ها اعمال شد. اما، فلش فالکون با طراحی خلاقانه با این مشکل مقابله کرده است. با جت های پیشرفته ای مانند فلش فالکون، آینده سفرهای تجاری مافوق صوت ممکن است روشن تر از همیشه باشد.

اما این پرواز فقط سریع نخواهد بود. سطح بی نظیری از تجمل و راحتی را ارایه می دهد. هواپیمای اسکار وینالز می تواند یک طرح منحصربفرد دو طبقه داشته باشد، با صندلی های کلاس تجاری در عرشه بالایی و صندلی های کلاس سوپر توریستی در پایین.

درست مانند هواپیمای مافوق صوت دستینوس، فلش فالکون تماماً در مورد پایداری است، زیرا با ترکیبی از موتورهای احتراقی هیبریدی و یک موتور موشک هسته ای نیرو می گیرد. اندازه و طراحی عظیم آن را نیز نباید فراموش کنیم. این پرواز مفهومی با اندازه گیری 102 متر طول، زمانی که در ارتفاعات آسمان پرواز می کند، منظره ای قابل مشاهده است.

صحبت از طراحی، منحصر به فرد است و از پرنده باشکوه شاهین الهام گرفته است.

منبع: supercarblondie

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرواز تهران-لندن زیر 2 ساعت شد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرواز تهران-لندن زیر 2 ساعت شد!"، کلیک کنید.