پیروزی ساحلی‌بازان ایران در نخستین گام سه گانه المپیک – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

پیروزی ساحلی‌بازان ایران در نخستین گام سه گانه المپیک - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک از امروز (جمعه یکم تیر ماه) در نینگبو ژیانگ شِن چین آغاز شد تا هشت تیم طی سه روز برای کسب تک سهمیه المپیک پاریس به مصاف یکدیگر بروند.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران که با قهرمانی در منطقه آسیای مرکزی به صورت مستقیم به مرحله نهایی این رقابت‌ها راه یافتند، در این مرحله در صورت کسب سه برد راهی المپیک ۲۰۲۴ پاریس خواهد شد.

ملی‌پوشان ایران در نخستین گام از ساعت ۰۵:۲۰ امروز (جمعه یکم تیر ماه) در نخستین بازی ودر مرحله یک چهارم نهایی مقابل ژاپن قرار گرفتند.

در این دو دیدار که به صورت همزمان برگزار شد ایران یک (پورعسگری و آقاجانی) در زمین یک برابر ژاپن یک (تاکاهاشی و ایکدا) به میدان رفت و در ست نخست ۲۱ بر ۱۸ پیروز شد اما ست دوم را با نتیجه ۱۳ بر ۲۱ واگذار کرد تا این مسابقه به ست سوم کشیده شود. در سومین ست پورعسگری و آقاجانی با نتیجه ۱۵ بر ۹ به پیروزی رسیدند تا فردا برابر چین یک قرار گیرند.

ایران دو (میرزاعلی و شوکتی) هم که به صورت همزمان در زمین دو مقابل ژاپن دو (دیلان فوکوشیما) به میدان رفتند طی دو ست متوالی ۲۳ بر ۲۱ و ۲۱ بر ۱۸ برابر حریف خود به پیروزی رسیدند و فردا برابر چین دو به میدان خواهند رفت.

تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران فردا از ساعت ۳:۳۰ به مصاف تیم‌های ملی چین یک (وو – ها) و چین دو (وانگ – لی) خواهند رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیروزی ساحلی‌بازان ایران در نخستین گام سه گانه المپیک – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیروزی ساحلی‌بازان ایران در نخستین گام سه گانه المپیک – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.