پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟

به گزارش ویکی بلاگ، قیمت طلا و سکه هفته دوم تیر را با فراز و فرودهای زیادی پشت سر گذاشت و در نهایت بازدهی محدودی داشت. در طول یک هفته اخیر که منتهی به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری بود بازارهای مالی بیشترین تاثیر را از اخبار مربوط به مناظرات دو نامزد انتخاباتی گرفتند.

Screenshot 2024-07-05 at 4.04.43 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

معامله‌گران برای هفته پیش‌ رو، روز شنبه را روز سرنوشت‌سازی برای بازارهای مالی می‌دانند و معتقدند تحرکات قیمت دلار بر روند بازار فلز زرد اثر مستقیم می‌گذارد.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با افزایش نزدیک به ۱۰ دلاری روی رقم ۲۳۶۷ دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره با افزایش ۲۸ سنتی روی رقم ۳۰ دلار و ۶۸ سنتی معامله می‌شود. قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ با افزایش ۵۶۰ تومانی با قیمتت ۶۰ هزار و ۶۵۰ تومانی معامله می‌شود.

بازار سکه با رشد محدود دلار همراه شد

سکه امامی روز پنجشنبه ۱۴ تیر روی رقم ۴۲ میلیون و ۵۱۰ هزار تومانی معامله شد. سکه‌ بهار افزایش ۲۱۰ هزار تومانی داشت و روی رقم ۳۸ میلیون و ۷۰۵ هزار تومانی ایستاد.

گفتنی است نیم‌سکه و ربع سکه با افزایش ۵۰ هزار تومانی به ترتیب با رقم ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی بسته شد. سکه گرمی بدون تغییر و با قیمت هفت میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی معامله شد.

طلا افزایشی بسته شد

قیمت طلا روز پنجشنبه روند افزایشی داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با رشد ۵۳ هزار تومانی با رقم ۱۵ میلیون و ۱۳۴ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۱۳ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۹۳ هزار تومانی بسته شد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۴۴۷ هزار تومانی معامله شد.

حباب سکه در آخرین روز هفته بر خلاف افزایش قیمت در تمام قطعات کاهش داشت. حباب سکه امامی ۱۶۱ هزار تومان، سکه بهار ۱۹۳ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۳۱ هزار تومان، ربع‌ سکه ۴۱ هزار تومان و سکه گرمی ۴۶ هزار تومان کاهش داشت.

۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۱۶ تیر ۱۴۰۳/ زمان نجات بازار طلا از سردرگمی قیمت، فرا رسید؟"، کلیک کنید.