کسب 2 مدال نقره و 1 مدال برنز توسط آزادکاران ایران – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

کسب 2 مدال نقره و 1 مدال برنز توسط آزادکاران ایران - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، در پایان مسابقات روز نخست این رقابت ها، عباس ابراهیم زاده در وزن 65 کیلوگرم و عادل پناهیان در وزن 79 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و شهداد خسروی در وزن 61 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد. ابوالفضل بابالو در وزن 97 کیلوگرم نیز پنجم شد.

نتایج 6 نماینده کشورمان در روز نخست این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علی مومنی در دور نخست مقابل غلام جان عبداله یف از ازبکستان با نتیجه 6 بر 2 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، مومنی حذف شد.

در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر نیلز لوترت از سوییس را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 7 بر 3 مغلوب آرسن هاراتونیان دارنده مدال برنز جهان و قهرمان اروپا از ارمنستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 8 بر صفر گیورگی گوناشویلی از گرجستان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 7 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عباس ابراهیم زاده در مبارزه نخست با نتیجه 10 بر صفر گیورگی زیلاگی از مجارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 7 بر 2 آستین گومز از مکزیک را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی رفت. ابراهیم زاده در این مرحله با نتیجه 6 بر صفر از سد حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال های نقره و برنز المپیک از آذربایجان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. ابراهیم زاده در این دیدار با نتیجه 12 بر 8 مغلوب کوتارو کایوکا از ژاپن شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 70 کیلوگرم محمدعلی عموزاد در دور اول با نتیجه 10 بر صفر مغلوب آکاکی کمرتلیدزه دارنده مدال نقره اروپا از گرجستان شد و با توجه به شکست حریفش در دور بعد، از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 79 کیلوگرم که با حضور 6 کشتی گیر و در دو گروه به صورت دوره ای برگزار می شود، عادل پناهیان در دور اول با نتیجه 11 بر صفر میهایل گیورگیف از بغارستان را شکست داد وی در مبارزه بعدی با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شمس الدین فتایریا از الجزایر شد و به مرحله نیمه نهایی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 6 بر 4 اسخربک گولایف از اسلواکی را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. پناهیان در این دیدار با نتیجه 6 بر 5 کشتی را به اوتاری باگوری از گرجستان واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر ریچارد وگ از مجارستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علیشیر یرگالی دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه 4 بر 3 مغلوب ابراهیم جیفتجی از ترکیه شد و در جایگاه پنجم ایستاد.

مسابقات 3 وزن دوم کشتی آزاد از ظهر فردا به وقت ایران برگزار می شود که 2 نماینده کشورمان با قرعه زیر به مصاف حریفان خود می روند.

در وزن 74 کیلوگرم که 9 نفر شرکت کننده دارد، علی رضایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف توران بایراموف از آذربایجان می رود.

در وزن 86 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند، حسن یزدانی در دور نخست به مصاف اتهان راموس از پورتوریکو می رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف با هایتو ایشیگورو از ژاپن کشتی خواهد گرفت. عظمت دولتبیکوف از قزاقستان و مایلز ناظم امینه از سن مارینو کشتی گیران عنوان داری هستند که در گروه یزدانی حضور دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کسب 2 مدال نقره و 1 مدال برنز توسط آزادکاران ایران – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کسب 2 مدال نقره و 1 مدال برنز توسط آزادکاران ایران – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.