کشف استعداد های بازیگر ی با «هنرپیشه»

کشف استعداد های بازیگر ی با «هنرپیشه»

مسابقه استعداد یابی بازیگر ی «هنرپیشه» با هدف کشف ایده ها و استعداد های تازه به تهیه کنندگی  محمدرضا شفیعی و کارگردانی مجید توکلی ساخته می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ، مسابقه استعداد یابی ” هنرپیشه ” که برای پخش ازشبکه سه سیما توسط مرکز سیمرغ رسانه  ملی ساخته می شود و هم اکنون درمرحله پیش تولید قرار  دارد و پس از تکمیل شدن  دیگر عوامل، تولید آن آغاز می شود.

در این برنامه شرکت کنندگان با عبور از بخش های مختلف و پشت سرگذاشتن چالش های متنوع  بازیگری، مهارت های خود را اثبات می کنند.  

در مرحله اول این مسابقه حدود 80 نفر از علاقمندان پس از راستی آزمایی و با نظر  هیات انتخاب که از اساتید رشته بازیگر ی هستند مجوز ورود به بخش مسابقه را در یافت می کنند.  

افراد راه پیدا کرده در هشت گروه تقسیم بندی می شوند و مدیریت هر گروه  را  یک هنرمند و یا بازیگر  شناخته شده به عنوان مربی مدیریت خواهد کرد. سپس همه راه یافتگان به بخش های نهایی توسط چهار داور  از چهره های مطرح سینما وتلویزیون ارزیابی و داوری می شوند.  

در آستانه ساخت این برنامه لوگوی «هنرپیشه» که توسط محمد روح الامین طراحی شده رونمایی شد. فراخوان حضور در  این برنامه همراه با شیوه ثبت نام و جزییات  یشتر به زودی منتشر خواهد شد. مجری طرح این برنامه موسسه فرهنگی هنری وصف صبا  است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف استعداد های بازیگر ی با «هنرپیشه»" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف استعداد های بازیگر ی با «هنرپیشه»"، کلیک کنید.