کشف 50 قلم اموال مسروقه از خانه یک زن – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

کشف 50 قلم اموال مسروقه از خانه یک زن - خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی بلاگ، سرهنگ علی قاسم پور رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: دوازدهم بهمن ماه ماموران عملیات کلانتری 138 جنت آباد در حال گشت زنی در محدوده خیابان جنت آباد شمالی تهران بودند که گزارشی مبنی بر قاپ زنی طلا توسط یک خانم به دست ماموران کلانتری 138 رسید.

وی گفت: ماموران سریعاً به محل اعزام شده و با بررسی تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مدار بسته موفق به شناسایی چهره متهم شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی های اولیه مشخص شد که سارق به صورت پیاده و با استفاده از غفلت مال باخته اموالش را قاپ زنی کرده است افزود: در رصدهای اطلاعاتی هویت متهم شناسایی و مشخص شد که متهم سابقه دار است.

سرهنگ قاسم پور افزود: در ادامه بررسی های پلیس مخفیگاه متهم شناسایی و پس با اخذ حکم قضایی به مخفیگاه وی اعزام و ضمن دستگیری زن سارق در بررسی های بیشتر از این مکان 50 قلم اموال به سرقت رفته از قبیل: طلا، تلفن همراه، ساعت و کفش و البسه به ارزش 3 میلیارد ریال کشف شد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت به انتقال متهم به مقر پلیس و اعتراف متهم به جرم ارتکابی اشاره کرد و در خاتمه ابراز داشت: کشف جزییات پرونده و شناسایی مال باختگان در دستور کار قرار دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 50 قلم اموال مسروقه از خانه یک زن – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 50 قلم اموال مسروقه از خانه یک زن – خبرگزاری ویکی بلاگ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.