گردشگری یک سرمایه گذاری زود بازده است

گردشگری یک سرمایه گذاری زود بازده است

ویکی بلاگ/چهارمحال و بختیاری وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه گردشگری یک سرمایه گذاری زودبازده است و درآمد پاکی دارد، افزود: باید با برطرف کردن موانع تلاش کنیم تا سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این بخش تشویق شوند.

عزت الله ضرغامی 20 اردیبهشت ماه در جلسه کارگروه گردشگری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه دولت سیزدهم اقدامات بسیار خوبی انجام داده است، اظهار کرد: بسیاری از این اقدامات رسانه ای نشده است، دشمن تلاش می کند تا دولت را ناموفق نشان دهد، هیچ کدام از دولت ها به این اندازه مورد هجمه واقع نشده است.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: دشمنان نقاط ضعف دولت را برجسته می کنند و انصاف و عدالت در برابر خدمات دولت انجام شود، باید تمامی اقدامات پیوست رسانه ای داشته باشد.

وی با بیان اینکه ابتدایی ترین کار در حوزه گردشگری، نصب تابلوهای اطلاع رسانی است، گفت: متاسفانه تابلوهای گردشگری برجسته ای در این استان در مسیر مناطق گردشگری به چشم نمی خورد، مردم ایران اهل تفریح و گردش هستند، باید مناطق گردشگری به درستی معرفی شود، می توان از ظرفیت شرکت های بخش خصوصی در این مورد استفاده کرد، شرکت ها در کنار معرفی کسب و کار خود در محورهای مواصلاتی، مناطق گردشگری را نیز معرفی کنند.

ضرغامی با تاکید بر اینکه 30 میز گردشگری در سطح جهانی تعریف شده است، یادآور شد: موقعیت جغرافیایی چهارمحال و بختیاری مطلوب است، این استان ویترین قومیت های مختلف است.

وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه تپه های تاریخی کاووش نشده بسیاری در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، خاطرنشان کرد: مقرر شد 10 همت تسهیلات برای پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد اختصاص پیدا کند.

وی تاکید کرد: گردشگری یک سرمایه گذاری زودبازده است و درآمد پاکی دارد، باید با برطرف کردن موانع تلاش کنیم تا سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این بخش تشویق شوند، مدیران موانع را با علاقه مندی حل کنند.

ضرغامی عنوان کرد: اگر موانع سرمایه گذاری در حوزه گردشگری رفع شود، بسیاری از سرمایه گذاران نیاز به تسهیلات نخواهند داشت.

پایان خبر ویکی بلاگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گردشگری یک سرمایه گذاری زود بازده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گردشگری یک سرمایه گذاری زود بازده است"، کلیک کنید.