2 فوتی و 3 مصدوم در پی واژگونی پراید در محور گچساران -دهدشت

2 فوتی و 3 مصدوم در پی واژگونی پراید در محور گچساران -دهدشت

ویکی بلاگ/کهگیلویه و بویراحمد رییس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد از دو فوتی و سه مصدوم در پی واژگونی خودروی پراید در محور گچساران به دهدشت خبر داد.

محمدامین نیکویی نژاد در جمع خبرنگاران گفت: حادثه واژگونی خودروی سواری پراید در محور گچساران – دهدشت، فیلگاه نرسیده به روستای نهضت آباد در ساعت 10:17 روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 رخ می دهد و بلافاصله پس از اطلاع مرکز ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی در دهدشت آمبولانس پایگاه اورژانس جاده ای فیلگاه به عنوان کد تریاژ به صحنه حادثه اعزام می شود.

وی اظهار کرد: پس از حضور کارشناسان فوریت های پزشکی پایگاه فیلگاه در صحنه حادثه و در تریاژ اولیه، تعداد مصدومان این حادثه 3 نفر ارزیابی می شود که متاسفانه دو نفر از مصدومین که دو خانم با محدوده سنی 35 تا 40 سال بودند به علت شدت جراحات وارده، فوت کرده بودند.

رییس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: هر 3 مصدوم این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی توسط آمبولانس های پایگاه اورژانس فیلگاه و شماره 3شهری جهت ادامه روند درمان به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت منتقل شدند. 

به گزارش ویکی بلاگ، نیکویی نژاد بیان کرد: آگاهی از خطرات می تواند کمک موثری در تصمیم گیری به موقع شما داشته باشد همیشه با سرعتی حرکت کنید که در مواقع خطر به راحتی وسیله نقلیه را کنترل و متوقف کنید.

گفتنی است که سرنشینان خودرو پراید زنان گوجه چینی بودند که در حال عزیمت برای چیدن گوجه به سمت شهرستان بهبهان بودند. فوتی های این تصادف دو زن 35 و 40 ساله و مصدومان نیز دو خانم 33 و 40 و یک مرد 33 ساله بودند.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 فوتی و 3 مصدوم در پی واژگونی پراید در محور گچساران -دهدشت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 فوتی و 3 مصدوم در پی واژگونی پراید در محور گچساران -دهدشت"، کلیک کنید.