20 پایگاه سلامت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران در راهپیمایی 22 بهمن

در گفت و گو با ویکی بلاگ مطرح شد؛

20 پایگاه سلامت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران در راهپیمایی 22 بهمن

مدیر روابط عمومی مرکز بهداشت غرب تهران گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران 20 پایگاه برای راهپیمایی 22 بهمن امسال در نظر گرفته شده است.

اکرم عزتی مدیر روابط عمومی مرکز بهداشت غرب تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری ویکی بلاگ با اعلام اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایران 20 پایگاه برای راهپیمایی 22 بهمن امسال در نظر گرفته است، اظهار کرد: مرکز بهداشت غرب تهران  زیر نظر این دانشگاه، مسیولیت 7 ایستگاه را به عهده دارد.

وی افزود: در ایستگاه های سلامت، کنترل فشار خون و دیابت راهپیمایان غربالگری می شود و آموزش و مشاوره های اولیه سلامت به شرکت کنندگان در این حماسه عظیم ارایه داده می شود. 

مدیر روابط عمومی مرکز بهداشت غرب تهران با بیان اینکه ایستگاه مقابل دانشگاه تهران یکی از بزرگ ترین ایستگاه های ارایه دهنده خدمات سلامت است، گفت: در این ایستگاه خدمات دندانپزشکی، مشاوره روان، تغذیه و تست HIV برای شرکت کنندگان به صورت رایگان انجام می شود. 

وی در پایان افزود: همکاران ما از ساعت 7 صبح 22 بهمن در ایستگاه های سلامت مستقر شده اند که استقبال در ساعات اولیه بسیار خوب بوده است. شرکت کنندگان در دریافت خدمات دندانپزشکی اقبال بیشتری نشان داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "20 پایگاه سلامت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران در راهپیمایی 22 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "20 پایگاه سلامت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی ایران در راهپیمایی 22 بهمن"، کلیک کنید.