400 میلیون روی دست طارمی، 55 میلیارد در جیب فدراسیون!

400 میلیون روی دست طارمی، 55 میلیارد در جیب فدراسیون!

ورزش ایران و جهان امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده آنها در این گزارش آمده است.

به گزارش ویکی بلاگ، پیروزی تاریخی تیم ملی فوتبال ایران در رسانه های عربی بازتاب داشت و همه اتفاق نظر دارند که ایران با شایستگی توانست در این بازی به پیروزی دست پیدا کند.

تیم ملی فوتبال ایران در یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا پیروزی ارزشمندی را برابر ژاپن به دست آورد. با وجود آنکه سامورایی ها مدعی و شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی بودند اما ایران در این بازی با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست پیدا کرد تا راهی نیمه نهایی شود.

لغو بازی های استقلال و پرسپولیس در جام حذفی

دو مسابقه از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1403-1402 لغو شد.

طارمی 5000 دلار دیگر جریمه شد!

کنفدراسیون فوتبال آسیا مهاجم تیم ملی ایران را به دلیل ورود به زمین بازی با جریمه مالی روبرو کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا جدیدترین احکام انضباطی اش را منتشر کرد و بر این اساس بار دیگر مهدی طارمی با جریمه مالی روبرو شد. در توضیح دلیل جریمه طارمی آمده است: این بازیکن در حالی که در بازی قبلی اخراج شده بود، بلافاصله بعد از سوت پایان بازی وارد زمین شد و با این کار محدودیتی را که روی بازیکنان اخراجی برای عدم ورود به زمین گذاشته شده است زیر پا گذاشت و این بار به پرداخت 5000 دلار جریمه شد.  

قلعه نویی خطاب به بازیکنان

امیر قلعه نویی از بازیکنان تیم ملی خواست که با فراموش کردن بازی برابر ژاپن به فکر کسب نتیجه در دیدار برابر قطر باشند. سرمربی تیم ملی فوتبال دقایقی پس از پیروزی تیم ملی برابر ژاپن، ضمن قدردانی از بازیکنان تیم ملی در رختکن خطاب به آن ها، گفت: فقط تا امروز فرصت شادی دارید و باید فکر خود را بر روی بازی نیمه نهایی متمرکز کنید.

ماشاریپوف به استقلال پیوست

باشگاه استقلال با جلال الدین ماشاریپوف، کاپیتان تیم ملی ازبکستان به توافق رسید. علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال در مذاکره با جلال الدین ماشاریپوف این ستاره مشهور فوتبال ازبکستان، برای عقد قرارداد یک سال و نیمه به توافق رسید.

پس از 21 ماه بلاتکلیفی؛ سوارکاری از مانع انتخابات می پرد؟

سرنوشت فدراسیون سوارکاری در نهایت قرار است پس از 21 ماه بلاتکلیفی روشن شود؛ فدراسیونی که در مدت اخیر با پرونده باز تحقیق و تفحص روبه رو بوده، انتصاب دو سرپرست را تجربه کرده و در حالی که یک بار زمان مجمع انتخاباتی اش به تعویق افتاده بار دیگر با اعلام تاریخ جدید برگزاری مجمع روبه رو شده است.

در حالی که قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری شنبه 21خرداد سال گذشته با حضور سه نامزد شامل محمد کاظمیان، محمداسد مسجدی و مسعود خلیلی برگزار شود، وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد به دلیل بررسی و رسیدگی به ادعاها و شکایت های واصله برخی کاندیداهای احراز پست ریاست این فدراسیون، انتخابات این فدراسیون باید با 10 روز تعویق برگزار شود اما در نهایت فدراسیون سوارکاری اعلام کرد که مجمع انتخاباتی این فدراسیون 21 خرداد 1401 برگزار می شود و به صورت رسمی از سوی وزارت ورزش و جوانان در خصوص لغو یا عدم برگزاری انتخابات تصمیمی اعلام نشده است.

حذف تیم 18نفره ایران از مسابقات جهانی موی تای به دلیل درگیری!

ستاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی تای (WBC MuayThai) تصمیم به تعلیق تیم ایران گرفت.

در شرایطی که تیم های ملی موی تای ایران با 12 مبارز در بخش آقایان و شش مبارز در بخش بانوان به مسابقات جهانی موی تای در تایلند موسوم به 2024 Amazing MuayThai World Festival Thailand اعزام شده بودند با تصمجله ویکی بلاگاد برگزاری مسابقات شورای جهانی بوکس موی تای (WBC MuayThai) از این رقابت ها کنار گذاشته شدند.

یک میلیون دلار در جیب فدراسیون فوتبال

تیم ملی فوتبال ایران با صعود به جمع چهار تیم پایانی جام ملت ها فعلا به جایزه یک میلیون دلاری رسیده است.

جام ملت های آسیای 2023 کم کم به روزهای پایانی و حساسش نزدیک می شود. چهره دو فینالیست این دوره از رقابت ها روزهای سه شنبه و چهارشنبه مشخص خواهد شد تا در نهایت روز شنبه با برگزاری دیدار نهایی در ورزشگاه لوسیل، قهرمان این دوره از رقابت ها مشخص شود.

پایان خبر ویکی بلاگ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "400 میلیون روی دست طارمی، 55 میلیارد در جیب فدراسیون!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "400 میلیون روی دست طارمی، 55 میلیارد در جیب فدراسیون!"، کلیک کنید.