5 شرکت در صف عرضه اولیه بورس

5 شرکت در صف عرضه اولیه بورس

معاون شرکت بورس اوراق بهادار تهران به پذیرش 15 شرکت در بورس از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: پنج شرکت در مرحله عرضه اولیه قرار دارند که اگر شرایط بازار اجازه دهد مراحل عرضه اولیه را طی خواهیم کرد.

به گزارش ویکی بلاگ، محمدامین قهرمانی به آخرین جزییات درج نماد شرکت سرمایه گذاری تجاری «شستان» در بازار سهام اشاره و اظهار کرد: نماد این شرکت روز دوشنبه (16 بهمن ماه) در بورس تهران درج شد.

وی به اقداماتی که باید برای عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری تجاری «شستان» در دستور کار قرار گیرد، تاکید کرد و گفت: این شرکت باید در ابتدا توکن مورد نیاز را از سازمان دریافت و اطلاعات مالی را در سامانه کدال افشا کند.

قهرمانی خاطرنشان کرد: در ادامه این اقدامات، باید موضوع مربوط به ارزش گذاری انجام و سهام شرکت پس از برگزاری جلسه معارفه عرضه اولیه شود.

سرپرست معاونت ناشران و اعضا شرکت بورس اوراق بهادار تهران به سنا گفت: سرمایه فعلی شرکت «شستان» بالغ بر 25 همت است و در واقع جزو بزرگترین شرکت هایی است که عرضه اولیه آن در بورس تهران انجام می شود.

آمار عرضه اولیه بورس تهران تا پایان سال 1402

وی به برنامه های پیش رو برای عرضه اولیه دیگر شرکت ها در بورس اشاره کرد و افزود: به نظر می رسد که طی چند روز آینده درج نماد و فرآیند عرضه اولیه 2 شرکت فولاد سیرجان و شرکت ذوب آهن بیستون در بورس انجام شود.

قهرمانی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 15 شرکت در بورس تهران پذیرش و عرضه اولیه پنج شرکت انجام شد.

برنامه عرضه اولیه تا پایان سال

سرپرست معاونت ناشران و اعضا شرکت بورس اوراق بهادار تهران به شرکت هایی که در صف عرضه اولیه بورس تهران قرار دارند، اشاره و در گفت وگو با سنا، خاطرنشان کرد: تا پایان سال هم 6 شرکت دیگر در بورس تهران پذیرش خواهند شد.

وی در پایان گفت: اکنون پنج شرکت در مرحله عرضه اولیه قرار دارد که اگر شرایط بازار اجازه دهد مراحل عرضه اولیه را طی خواهیم کرد.

پایان خبر ویکی بلاگ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "5 شرکت در صف عرضه اولیه بورس" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "5 شرکت در صف عرضه اولیه بورس"، کلیک کنید.